czwartek, 30 sierpnia 2012

Versatile Blogger Award

Jest mi bardzo miło, ponieważ zostałam nominowana do Versatile Blogger Award i to aż przez sześć osób! W tym miejscu nisko się kłaniam i dziękuję Guli, Peggi i Monice, Droczilce, MrsCake i Urszuli to duża niespodzianka i jeszcze większa przyjemność :)


Oto co trzeba zrobić, żeby się bawić z nami:
- nominować 15 blogów, które Twoim zdaniem na to zasługują,
- poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów,
- ujawnić 7 faktów o sobie samym,
- podziękować nominującemu blogerowi u niego na bogu,
- pokazać nagrodę The Versatile Blogger u siebie na blogu.
W pierwszej chwili podanie 15 blogów wydało mi się zadaniem łatwym. Po chwili jednak okazało się, że blogów, które odwiedzam z przyjemnością i do których wracam jest o wiele więcej! I tu zaczęły się schody. Musiałam się mocno nagimnastykować, żeby wybrać tak niewielką liczbę, bo nominacji chętnie przyznałabym o wiele więcej.

Ale do rzeczy, oto lista nominowanych przeze mnie blogów (kolejność przypadkowa):


I na koniec jeszcze 7 faktów o mnie:
  1. Oprócz gotowania bardzo lubię rękodzieło. Filcuję korale, kolczyki i broszki, bawię się transferem i decoupagem, czasami można mnie spotkać na kiermaszu, jako wystawcę.
  2. Niezdrowe, słone przekąski to jest to, niestety nie przejdę obojętnie obok chipsów.
  3. Nie cierpię zimy, najchętniej wyjeżdżałabym wczesną jesienią i wracała dopiero na wiosnę. Gdy jest zimno jestem rozdrażniona, jest mi ciągle zimno i robię się aspołeczna.
  4. Uwielbiam koty, moim marzeniem jest leopardeta. Póki co, posiadam mix europejski.
  5. Jestem molem książkowym, dobrą książkę potrafię czytać przez całą noc. Chętnie sięgam po fantastykę i fantazy. Za mną jest m.in. Diuna, cały Sapkowski i Tolkien.
  6. Lubię język rosyjski, chętnie chodzę na dodatkowe zajęcia na Uniwersytecie Otwartym na UW, szczególnie podobał mi się kurs "Śpiewać każdy może", na którym uczyliśmy się i śpiewaliśmy różne rosyjskie pieśni, zarówno te patriotyczne, jak i współczesny hip hop.
  7. Z zawodu jestem psychologiem i pracuję z dziećmi.
Dziękuję za uwagę :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zaglądają do mnie

kuchenny pomocnik

Translate