czwartek, 10 kwietnia 2014

Konkurs - Słodka Wielkanoc

Do Świąt coraz bliżej, właściwie to już tylko tydzień, więc i konkurs, który dla Was przygotowałam odbędzie się w klimacie świątecznym. Nie wiem jak Wy, ale ja ze wszystkich przygotowań do Wielkanocy najbardziej lubię malowanie jajek i przygotowywanie najróżniejszych wypieków: bab, mazurków i innych słodkości. 

Dziś bawimy się z kakaem DecoMorreno, w moim przekonaniu najlepszym kakaem do wypieków. W mojej kuchni gości ono już od wielu lat i nie zamienię go na żadne inne. Chciałabym, żeby Wasze konkursowe propozycje były słodkie i świąteczne. Miło mi będzie, jeżeli podzielicie się ze mną przepisem na ciasto lub deser, który zawsze gości na Waszym stole i bez którego nie wyobrażacie sobie Wielkanocy. Idealnie, jeżeli do przyrządzenia Waszych propozycji użylibyście kakao DecoMorreno, ale nie jest to warunek konieczny.

Do wygrania są dwie równoważne nagrody. W ich skład wchodzą:
- 2 opakowania kakao DecoMorreno każde o wadze 80g,
- forma z kominem do pieczenia babki.

Konkurs zakończy się tuż po Świętach.


REGULAMIN KONKURSU:
 1. Organizatorem konkursu "Słodka Wielkanoc" jestem ja.
 2. Konkurs trwa od 10 kwietnia 2014 roku do 22 kwietnia 2014. 
 3. Zwycięzców konkursu (dwóch) wybiorę sama na podstawie przesłanych i opublikowanych w komentarzu pod wpisem konkursowym przepisów. 
 4. Sponsorem nagród jest marka DecoMorreno. Po rozwiązaniu konkurs dane osobowe i teleadresowe zwycięzców przekażę agencji reklamowej Synertime, która wyśle nagrody do zwycięzców konkursu.
 5. W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Polski, bez względu na to, czy posiada bloga czy nie. Nagrody będą wysyłane tylko na terenie RP.
 6. Zadaniem konkursowym jest opublikowanie pod tym wpisem komentarza z przepisem na słodki wielkanocny wypiek lub deser. Przepisy nie muszą być autorskie, ale w takim przypadku proszę o podanie źródła inspiracji.
 7. Każdy uczestnik konkursu może dodać kilka przepisów na świąteczny wypiek lub deser, każdy w oddzielnym komentarzu. Proszę nie dodawać kilku przepisów na raz. 
 8. Wszystkie komentarze muszą być podpisane. Jeżeli są publikowane z anonimowego konta, proszę o podpisanie się, żeby nie było później wątpliwości, kto jest autorem zwycięskiego przepisu.
 9. Będzie mi miło jeżeli uczestnicy konkursu polubią także mój fanpage: https://www.facebook.com/kuchennybalagan.
 10. Na fanpagu kuchennego bałaganu stworzę galerię Waszych słodkich propozycji. Zdjęcia możecie wysyłać na mojego maila: kuchennybalagan@gmail.com . W tytule maila proszę napisać "Słodka Wielkanoc". Zdjęcie jest miłym dodatkiem do Waszych konkursowych przepisów, ale nie jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.
 11. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu w oddzielnym wpisie w czasie 7 dni od zakończenia konkursu.
Miłej zabawy!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Translate