środa, 6 kwietnia 2016

Żarcie Na Kółkach - KONKURS

W najbliższy weekend, czyli 9 i 10 kwietnia szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników street foodu. Na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się czwarty zjazd foodtruckowy z Żarciem Na Kółkach. W imprezeie weźmie udział ponad 80 food trucków, czyli do wyboru, do koloru. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można przebierać wśród stanowisk z burgerami, kuchnią polską, japońską, węgierską, chińską czy meksykańska. Nie zabraknie także ciężarówek z daniami dla wegetarian. 

Na imprezie spotkacie zarówno te już dobrze znane i zadomowione w Warszawie food trucki, jak i tegorocznych debiutantów. Ich pełną liste oraz rodzaj serwowanego jedzenia możecie sprawdzić na stronie wydarzenia Żarcie Na Kółkach.

Ale impreza z Żarciem Na Kółkach to nie tylko uczta dla podniebienia, ale także całkiem niezła okazja do dobrej zabawy przy muzyce na żywo lub w strefie chilloutu. Przewidziane są także różne atrakcje i animacje dla dzieci oraz aktorski performance dla małych i dużych przygotowany we współpracy z Teatrem XL. Będziecie mogli wziąć także udział w konkursie jedzenia na czas. 

Ja oczywiście wybieram się na Narodowy i będę bawić się z całą rodziną. Mam także dla Was niespodziankę i szybki KONKURS, w którym możecie wygrać 2 karnety na jedzenie z food trucków i bar.

ZASADY KONKURSU:
Do wygrania są 2 karnety na jedzenie podczas najbliższej imprezy Żarcie Na Kółkach. Każdy z nich upoważnia do skorzystania z 5 losowo wygenerowanych przez Organizatora Food Trucków i do wybrania z każdego z nich po jednym daniu i dowolonego napoju w barze.

Zadanie kokursowe jest bardzo łatwe. Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem napisać, jaki jest Wasz ulubiony rodzaj jedzenia typu street food i dlaczego. Można także powiedzieć czego Wam brakuje i jaki food truck Wam się marzy.

Zgłoszenia do konkursu przyjmuję od teraz do piątku 8 kwietnia 2016 do godziny 20. Po tym czasie zamykam listę, wybieram dwóch zwycięzców i po 21 zapraszam na bloga po wyniki. 

Karnety będą do odebrania w barze w sobotę lub niedzielę 9-10 kwietnia 2016 podczas imprezy na Narodowym.

Do zobaczenia w weekend na Błoniach Narodowego!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zaglądają do mnie

kuchenny pomocnik

Translate