czwartek, 16 lutego 2017

"Tradycyjnie czy Nowocześnie?" - nowa kampania Lidla

Wczoraj uczestniczyłam w konferencji prasowej, która została zorganizowana z okazji nowej kampanii reklamowej Lidla "Tradycyjnie czy Nowocześnie?".

Zamiast programu "Dorota, Karol i goście" rusza nowa formuła której ambasadorami zostali szef kuchni Karol Okrasa i blogerka Daria Ładocha. Wydaje mi się, ze będzie to podobnie wyglądało jak dawne pojedynki Pascal kontra Okrasa.

Co tydzień Karol i Daria będą prezentowali po jednym przepisie. Karol będzie ambasadorem tradycyjności podkręconej twistem, a Daria nowoczesności w dużej mierze opartej na trendzie eko i fit. Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć małą próbkę ich rywalizacji. Karol Okrasa przygotował dla nas dzikiego łososia bałtyckiego z kaszą gryczaną i popcornem z kaszy, a Daria Ładocha sałatkę z kaszy bulgur z granatem i kozim serem.

Cotygodniowym kulinarnym propozycjom Karola i Darii będą towarzyszyły promocje cenowe w sklepach Lidl, żeby powtórzenie w domu zaproponowanych przez nich dań stało się bardziej dostępne dla większej liczby klientów.


Z przeprowadzonych na zlecenie Lidla badań wynika, ze coraz większa grupa Polaków zwraca uwagę na to co je i jaki to ma wpływ na ich zdrowie (54%). Aż 1/3 z nas wybiera produkty ekologiczne i oczekuje ich większego wyboru w zwykłych sklepach. Oswajamy się z takimi produktami jak chia, jarmuż, quinoa, humus czy tofu. To produkty bliskie Darii i jej stylowi gotowania. Ma być smacznie, zdrowo a przy tym szybko, na miarę naszych zaganianych czasów.

Jednocześnie wielu z nas ceni tradycyjną kuchnię polską i smaki, które pamiętamy z dzieciństwa. Któż z nas nie lubi pierogów, schabowego czy rosołu? Ale tradycyjnie nie musi oznaczać nudno. Karol Okrasa zaprezentuje polską kuchnię w zupełnie nowy i niespotykany sposób.

A Wy jaki sposób gotowania preferujecie, tradycyjny czy nowoczesny? Ja muszę przyznać, ze mnie ostatnio coraz bardziej pociąga nowoczesność, wićc szczególnie ciekawi mnie to, co zaproponuje Daria Ładocha.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zaglądają do mnie

kuchenny pomocnik

Translate