O MNIE

Mam na imię Eliza i lubię gotować, ale to już pewnie wiesz. 


Moje życie jest nierozerwalnie związane z Warszawą. Tu się urodziłam i tu wychowałam, kocham to miasto i nie widzę dla siebie miejsca nigdzie indziej.

Z wykształcenia jestem psychologiem, obecnie na urlopie macierzyńskim. Od kilku lat jestem także spełnioną żoną i mamą dwójki cudownych dzieci: trzyletniej Łucji i dziewięciomiesięcznego Alka. To wokół nich kręci się mój świat. Noce są teraz krótsze, poranki wcześniejsze, dni dużo bardziej intensywne, ale życie szczęśliwsze.

Od blisko 6 lat prowadzę bloga kulinarnego. Założyłam go w momencie, kiedy tak naprawdę nie umiałam gotować. Nie przypuszczałam wtedy, że będę miała czytelników, zaproszenia na warsztaty i że tak bardzo pochłonie mnie blogowy świat.  Blog miał być tylko elektronicznym zbiorem moich ulubionych przepisów, żebym miała do nich stały dostęp i umiała powtórzyć swoje ulubione dania, a stał się moją pasją i sposobem na życie. 

Na moim blogu znajedziecie przepisy na dania obiadowe mięsne i jarskie, propozycje dla dzieci i wiele łakoci, które jako łasuch przygotowuję z największą radością.

Zapraszam Was do mojego kulinarnego świata, przeżyjmy tę przygodę razem. 

Pozdrawiam serdecznie,
Eliza Lekiewicz 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zaglądają do mnie

kuchenny pomocnik

Translate